Oblékne Jágr nový dres? Florida chystá výraznou změnu image

Sport Sport
29. 4. 2016 6:04
Pokud Jaromír Jágr prodlouží smlouvu s Panthers, což zní pravděpodobně, za dalšími rekordy se bude hnát v novém dresu. Floridský klub totiž chystá změnu loga i uniforem. Pozorní fanoušci to vědí už od konce minulého roku, ovšem i oni nyní zpozorněli, neboť zámořské servery obletěla zpráva, jak americký klub změnu image pojal.
Pokud Jaromír Jágr na Floridě zůstane, nejspíš si bude muset zvyknout na novou image klubu.
Pokud Jaromír Jágr na Floridě zůstane, nejspíš si bude muset zvyknout na novou image klubu. | Foto: ČTK

Praha – Pokud Jaromír Jágr prodlouží smlouvu s Panthers, což zní pravděpodobně, za dalšími rekordy hokejové NHL se bude hnát v novém dresu. Floridský klub totiž chystá změnu loga i dresů.

Pozorní fanoušci to vědí už od konce minulého roku, ovšem i oni nyní zpozorněli, neboť zámořské servery obletěla zpráva, jak americký klub novou image pojal.

Logo by mohlo vypadat následovně:

Že jde o nové logo Floridy, potvrdilo webu Sportslogos.net více zdrojů. Změnit by se měly i dresy, které budou podle prvních zpráv připomínat pruhem přes hrudník ty montrealské. Klubové barvy – modrá, červená, zlatá a bílá – však zůstanou.

Panthers od svého vzniku v roce 1993 logo v podstatě neměnili, na přelomu tisíciletí si jen lehce pohráli s modrou barvou. Teď udělají výraznější změnu.

Navíc se nejspíš budou muset zamyslet nad některými nášivkami. Dosavadní kapitán Willie Mitchell, kterého trápí následky po otřesech mozku, pravděpodobně ukončí kariéru a předá céčko novému lídrovi. Do toho končí smlouva asistentovi kapitána Brianu Campbellovi.

Ačkoliv nejzkušenějším tahounem Floridy letos byl 44letý Jágr, novým kapitánem se zřejmě nestane. Nyní ho poté, co s mužstvem skončil v první kole play off, čeká vyjednávání o nové smlouvě. Generální manažer Panthers Dale Tallon už prozradil, že obě strany mají zájem. Zbývá doladit podmínky, což leckdy není jednoduché.

Kontrakt končí také Jiřímu Hudlerovi, to Jakub Kindl má s Floridou smlouvu i na příští sezonu. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkou a náledím

Horská služba Krkonoše varuje před náledím a ledovkou. Hlavně na hřebenech hor komplikuje pohyb místy vyfoukaný zledovatělý terén, který se střídá s navátým novým sněhem. Na hřebenech Krkonoš je nejčastěji 40 až 110 centimetrů sněhu a nadále platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti.

U hřebenové Luční boudy v nadmořské výšce 1415 metrů bylo ráno zataženo, 12 stupňů pod nulou. Ještě mrazivěji bylo na Sněžce, kde podle polské horské služby teplota ráno klesla na minus 13,8 stupně Celsia, pocitová teplota kvůli silnému větru byla téměř 22 stupňů pod nulou. Vítr dosahoval rychlosti přes 50 km/h. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy