reklama
 
 

Oblékne Jágr nový dres? Florida chystá výraznou změnu image

29. 4. 2016 6:04
Pokud Jaromír Jágr prodlouží smlouvu s Panthers, což zní pravděpodobně, za dalšími rekordy se bude hnát v novém dresu. Floridský klub totiž chystá změnu loga i uniforem. Pozorní fanoušci to vědí už od konce minulého roku, ovšem i oni nyní zpozorněli, neboť zámořské servery obletěla zpráva, jak americký klub změnu image pojal.

Praha – Pokud Jaromír Jágr prodlouží smlouvu s Panthers, což zní pravděpodobně, za dalšími rekordy hokejové NHL se bude hnát v novém dresu. Floridský klub totiž chystá změnu loga i dresů.

Pozorní fanoušci to vědí už od konce minulého roku, ovšem i oni nyní zpozorněli, neboť zámořské servery obletěla zpráva, jak americký klub novou image pojal.

Logo by mohlo vypadat následovně:

Že jde o nové logo Floridy, potvrdilo webu Sportslogos.net více zdrojů. Změnit by se měly i dresy, které budou podle prvních zpráv připomínat pruhem přes hrudník ty montrealské. Klubové barvy – modrá, červená, zlatá a bílá – však zůstanou.

Panthers od svého vzniku v roce 1993 logo v podstatě neměnili, na přelomu tisíciletí si jen lehce pohráli s modrou barvou. Teď udělají výraznější změnu.

Navíc se nejspíš budou muset zamyslet nad některými nášivkami. Dosavadní kapitán Willie Mitchell, kterého trápí následky po otřesech mozku, pravděpodobně ukončí kariéru a předá céčko novému lídrovi. Do toho končí smlouva asistentovi kapitána Brianu Campbellovi.

Ačkoliv nejzkušenějším tahounem Floridy letos byl 44letý Jágr, novým kapitánem se zřejmě nestane. Nyní ho poté, co s mužstvem skončil v první kole play off, čeká vyjednávání o nové smlouvě. Generální manažer Panthers Dale Tallon už prozradil, že obě strany mají zájem. Zbývá doladit podmínky, což leckdy není jednoduché.

Kontrakt končí také Jiřímu Hudlerovi, to Jakub Kindl má s Floridou smlouvu i na příští sezonu. 

autor: Sport | 29. 4. 2016 6:04

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama