reklama
 
 

Hitchcock zůstává u kormidla hokejistů St. Louis Blues

27. 5. 2015 15:50
Hitchcock podepsal s vedením americké klubu smlouvu na jeden rok.

St. Louis - Dobří holubi se vracejí. Ostřílený hokejový trenér Ken Hitchcock bude od nové sezony přecejen pokračovat v zámořském klubu St. Louis Blues. Podepsal smlouvu na jeden rok.

Generální manažer klubu Doug Armstrong uvedl, že se Hitchcock po brzkém vypadnutí v play-off rozmýšlel, kde a zda vůbec bude ve své trenérské kariéře pokračovat. "Cítím, že jsem zde svou pracovní úlohu nedokončil. Stále je to pro mě nevyřízená věc. Chci zde pokračovat a vyhrávat," uvedl třiašedesátiletý Hitchcock.

St. Louis se v minulé sezoně po výborné základní části v play-off poroučelo hned po prvním kole, ve kterém vypadlo na hokejkách Minnesoty.

"To vyřazení pro mě bylo ohromným zklamáním. Měl jsem pocit, že jsme byli na vrcholu naší hry, pak ale přišel strmý pád. Musel jsem si vzít pár týdnů volna a vše pořádně promyslet. Dneškem počínej jsem však zpátky ve službě a začínáme s tréninkem," prohlásil trenér.

Ken Hitchcock byl koučem Blues jmenován koncem roku 2011 za odvolaného Davida Payna a zůstává jím tedy i nadále. Ve své předchozí trenérské kariéře pak vedl i týmy Philadelphie a Columbusu.

autor: Ondřej Kuchař | 27. 5. 2015 15:50

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama