Nová role hokejisty Holíka. Bude propagovat zbraně

Sport Sport
4. 8. 2011 13:44
Robert Holík zase bude střílet, ale už ne góly
S Devils získal Holík dva Stanleyovy poháry. To ještě bylo ve staré aréně, na snímku nová.
S Devils získal Holík dva Stanleyovy poháry. To ještě bylo ve staré aréně, na snímku nová. | Foto: Reuters

Praha - Robert "Bobby" Holík, jedna z českých legend v NHL, bude propagovat prodej kulovnic, malorážek, pistolí a brokovnic z produkce České zbrojovky.

Hokejový centr, držitel dvou Stanley Cupů s týmem New Jersey Devils, odehrál v NHL 1314 zápasů. V nich získal 747 bodů (za 326 gólů a 421 asistencí) a stal se jedním z nejproduktivnějších českých hráčů hrajících v zámoří.

Holík bude zastupovat americkou pobočku České zborjovky na střeleckých akcích po celých Spojených státech. Vedle prezentace zbraní má být jeho úkolem získávání financí na charitu a ochranu přírody.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Stoupenci Navalného, jehož zdravotní stav se horší, svolali na středu masové demonstrace

Stoupenci vězněného ruského opozičního politika Alexeje Navalného svolali na 21. dubna demonstrace, které by podle nich mohly být největšími protesty v moderní historii Ruska. Chtějí tak přitáhnout pozornost ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu opozičního vůdce, uvedla v neděli agentura Reuters. Obavy o zdraví Navalného vyjádřila dnes Francie. Dcera Navalného vyzvala ruské úřady, aby k němu do věznice vpustily lékaře, kterého si on sám vybere.

Zdroj: ČTK
Další zprávy