Za rok se novoroční NHL Winter Classic odehraje v Texasu a představí se v něm Dallas

ČTK ČTK
1. 1. 2019 22:57
Novoroční NHL Winter Classic pod otevřeným nebem se příští rok uskuteční v Texasu a poprvé v historii se ho zúčastní hokejisté týmu Dallas Stars. Zápas se bude hrát na stadionu pro americký fotbal Cotton Bowl a soupeř pro domácí tým ještě není znám.
Na Chicago proti Bostonu přišla v Indianě druhá nejvyšší návštěva v historii NHL.
Na Chicago proti Bostonu přišla v Indianě druhá nejvyšší návštěva v historii NHL. | Foto: Reuters

Dějiště tradičně sledovaného zápasu oznámil komisionář soutěže Gary Bettman během dnešního utkání pod otevřeným nebem v areálu univerzity Notre Dame mezi Chicagem a Bostonem. Winter Classic se v NHL hraje pravidelně od roku 2008.

V příští sezoně se v NHL uskuteční celkem tři zápasy pod otevřeným nebem. První bude 26. října duel Heritage Classic mezi Winnipegem a Calgary na stadionu v kanadské Regině. Následovat bude Winter Classic a třetí venkovní duel se odehraje 15. února 2020 jako součást Stadium Series v Colorado Springs. Soupeř pro domácí Colorado Avalanche bude určen také později.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Soud na Slovensku potrestal 14 lety vězení bývalého elitního prokurátora

Soud na Slovensku uznal bývalého šéfa elitní složky prokuratury Dušana Kováčika vinným z korupce a z dalších trestných činů. Za to mu vyměřil 14 let vězení a trest propadnutí majetku. Vůči tomuto rozhodnutí soudu první instance se lze odvolat.

Kováčik je zatím nejvýše postaveným někdejším představitelem slovenské justice, který byl odsouzen, byť nepravomocně, po několika vlnách zatýkání vysokých úředníků, podnikatelů či soudců. Tato zatýkání Slovensko zažilo po loňských parlamentních volbách, které skončily porážkou do té doby vládních sociálních demokratů (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica.

Zdroj: ČTK
Další zprávy