Video: Zacha u mantinelu tvrdě sestřelil Jágrova spoluhráče a vyvolal potyčku

Sport Sport
10. 1. 2017 8:40
Trest na pět minut za vražení na hrazení si ve včerejším utkání New Jersey proti Floridě vysloužil 19letý český talent Pavel Zacha. Ten poslal na mantinel švýcarského nováčka ve službách Panthers, 175 centimetrů vysokého Denise Malgina. Florida po zápase oznámila, že má Malgin zranění v horní polovině těla a zřejmě jí bude v příštích utkáních chybět. Na zámořských webech probíhá hlasování o tom, zda by měl být Zacha za tento zákrok trestán disciplinární komisí. Většina čtenářů se zatím vyslovila pro "ano". Trest by si podle nich zasloužil.
Podívejte se na tvrdý hit Pavla Zachy na Denise Malgina | Video: Youtube
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy