Video: Zacha u mantinelu tvrdě sestřelil Jágrova spoluhráče a vyvolal potyčku

Sport Sport
10. 1. 2017 8:40
Trest na pět minut za vražení na hrazení si ve včerejším utkání New Jersey proti Floridě vysloužil 19letý český talent Pavel Zacha. Ten poslal na mantinel švýcarského nováčka ve službách Panthers, 175 centimetrů vysokého Denise Malgina. Florida po zápase oznámila, že má Malgin zranění v horní polovině těla a zřejmě jí bude v příštích utkáních chybět. Na zámořských webech probíhá hlasování o tom, zda by měl být Zacha za tento zákrok trestán disciplinární komisí. Většina čtenářů se zatím vyslovila pro "ano". Trest by si podle nich zasloužil.
Podívejte se na tvrdý hit Pavla Zachy na Denise Malgina | Video: Youtube
 

Právě se děje

před 46 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy