Video: Zacha u mantinelu tvrdě sestřelil Jágrova spoluhráče a vyvolal potyčku

Sport Sport
10. 1. 2017 8:40
Trest na pět minut za vražení na hrazení si ve včerejším utkání New Jersey proti Floridě vysloužil 19letý český talent Pavel Zacha. Ten poslal na mantinel švýcarského nováčka ve službách Panthers, 175 centimetrů vysokého Denise Malgina. Florida po zápase oznámila, že má Malgin zranění v horní polovině těla a zřejmě jí bude v příštích utkáních chybět. Na zámořských webech probíhá hlasování o tom, zda by měl být Zacha za tento zákrok trestán disciplinární komisí. Většina čtenářů se zatím vyslovila pro "ano". Trest by si podle nich zasloužil.
Podívejte se na tvrdý hit Pavla Zachy na Denise Malgina | Video: Youtube
 

Právě se děje

před 48 minutami

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliard korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covidu-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy