30. 11. 2018 10:37
Útočník Bostonu David Krejčí bude mít na utkání s New York Islanders nepříjemnou památku. Přišel totiž o zub.
Srážka, při níž přišel David Krejčí o zub | Video: Youtube.com

Krejčí v závěru druhé třetiny rozehrával na vlastní modré čáře puk a srazil ho Thomas Hickey, český útočník se zhroutil na led. Při srážce přišel o zub, který mu pak přivezl na střídačku obránce Islanders Johnny Boychuk, který za Boston šest let hrál, a s Krejčím se tudíž dobře zná.

Radost z Krejčího zranění má snad jen jeho dentista a pak také organizátoři klubu Plivajicí mezery, neboť si mohou započíst nový přírůstek. Do tohoto spolku, který má i vlastní e-shop s originálními tričky, totiž může vstoupit jen ten, kdo přijde v utkání NHL alespoň o jeden zub…

Takto vypadá jedno z triček klubu Plivající mezery:

tričko klubu Plivající mezery
tričko klubu Plivající mezery | Foto: Internet

před 20 minutami

Vaclík pomohl Seville k výhře nad Levante čistým kontem

Fotbalisté Sevilly zvítězili v utkání 9. kola španělské ligy nad Levante 1:0. Čistým kontem k tomu přispěl český brankář Tomáš Vaclík.

Jediný gól utkání, ve kterém měla domácí Sevilla navrch, vstřelil čtyři minuty před koncem Luuk de Jong. Vaclík, na kterého šly čtyři střelecké pokusy, si připsal už čtvrtou nulu z devíti ligových startů.

San Sebastian po dvou ligových prohrách zvítězil nad Betisem Sevilla 3:1 a posunul se na čtvrté místo. Utkání však nezačal ideálně, od 12. minuty prohrával. Ještě do přestávky skóre otočil, po vlastní brance Javiho Garcíi z 22. minuty se o čtrnáct minut později trefil Willian José. Zisk tří bodů pro domácí stvrdil v 58. minutě Portu.

Athletic Bilbao pouze remizoval s Valladolidem 1:1. Za domácí pálil v 33. minutě Iňaki Williams, Valladolid vyrovnal v 71. minutě díky vlastnímu gólu Iňiga Martíneze.