Útočník Simon pomohl v NHL asistencí k výhře Pittsburghu

31. 1. 2019 6:13
Útočník Dominik Simon přispěl ve středečním utkání NHL asistencí k výhře hokejistů Pittsburghu 4:2 nad Tampou Bay. Penguins udeřili třikrát během úvodních devíti minut a před polovinou zápasu vedli 4:0. Lightning zkorigovali stav až v závěrečné pětiminutovce.
Dominik Simon a Tyler Johnson
Dominik Simon a Tyler Johnson | Foto: Reuters

Dallas porazil Buffalo 1:0. O jediný gól večera se postaral v deváté minutě kapitán Stars Jamie Benn. Brankář Ben Bishop se na triumfu podílel 30 zákroky.

Výsledky NHL:

Dallas - Buffalo 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Branka: 9. Jamie Benn. Střely na branku: 27:30. Diváci: 17.986. Hvězdy zápasu: 1. B. Bishop, 2. Jamie Benn (oba Dallas), 3. Ullmark (Buffalo).

Pittsburgh - Tampa Bay 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)

Branky: 4. Sheahan, 9. Kessel, 9. Crosby (Simon), 27. Letang - 56. J.T. Miller, 58. Stamkos. Střely na branku: 22:35. Diváci: 18.514. Hvězdy zápasu: 1. Letang, 2. Kessel, 3. Malkin (všichni Pittsburgh).