V NHL se otevřel trh s volnými hráči. Dres změnili už čtyři čeští brankáři

V NHL se otevřel trh s volnými hráči. Dres změnili už čtyři čeští brankáři
Petr Mrázek se dohodl na tříleté smlouvě s Torontem. Kontrakt mu zajišťuje celkový příjem 11,4 milionu dolarů.
Maple Leafs angažovali i útočníka Davida Kämpfa, který hrál dosud za Chicago. V kanadském klubu šestadvacetiletý forvard podepsal dvouletou smlouvu na tři miliony dolarů.
Dmitrij Jaškin se podle očekávání podepsal roční smlouvu s Arizonou. O návratu českého hokejisty s ruskými kořeny do zámoří informovala ruská i americká média již po skončení předešlé sezoně, na konci května oficiálně rozvázal smlouvu s Dynamem Moskva.
Novým působištěm brankáře Davida Ritticha bude Nashville. S Predators podepsal osmadvacetiletý gólman roční smlouvu, která mu podle zámořských médií zajišťuje plat 1,25 milionu dolarů.
Foto: Reuters
Sport ČTK Sport, ČTK
29. 7. 2021 6:12
Podívejte se, kterých českých hokejistů se dotklo otevření trhu s volnými hráči v zámořské NHL.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 17 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy