reklama
 
 

Tanec nahoře bez se skupinou Boney M, ale i světoznámá baletní skupina. Ovečkinova svatba byla velká

10. 7. 2017
Alex Ovečkin si svou dlouholetou přítelkyni Anastasii Šubskou vzal už minulý rok, ale svým přátelům a rodině dlužil pořádnou oslavu, protože loňská svatba proběhla v tichosti.

Moskva - Kanonýr Washingtonu Capitals Alex Ovečkin vstoupil do svazku manželského už před začátkem uplynulé sezony, kdy si v tichosti vzal svou dlouholetou přítelkyni Anastasii Šubskou.

Hvězdný hokejista tedy své rodině a přátelům dlužil svatební oslavu. To se rozhodl napravit. Na slavnostní recepci v Moskvě zahrála Ovečkinovi i německá skupina Boney M.

Hit Rasputin si dokonce jednatřicetiletý hokejista zazpíval společně s kapelou a dokonce nahoře bez. 

Záznam poslala do světa Jana Rudkovská, tedy manželka legendárního krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka. "Talentovaný sportovec, talent na všechno. Sašo, zase si jednou předvedl, jaký si frajer," napsala Rudkovská pod video.

Celá akce se konala v budově Barvikha Concert Hall v bohaté moskevské čtvrti a pobavit hosty přijeli i členové ruské baletní skupiny Bolshoi Ballet. 

Instagram katyalel777: Балет Большого Театра и красота! #Катялель #овечкины #свадьба #любовь

Zamilovaný pár si vystřihl sólo tanec u písně Bryana Adamse.

Instagram tsum_moscow: Сегодня в @barvikhaconcerthall состоялось празднование свадьбы Александра Овечкина @aleksandrovechkinofficial и Анастасии Шубской @nastyashubskaya при поддержке уникального свадебного сервиса @weddingbymercury. С Wedding by Mercury становится возможно все, что вы только пожелаете: от идеального платья до роскошных украшений и зала для торжества. #weddingbymercury #свадьба #свадьбагода 📹 @rudkovskayaofficial

autoři: Sport, jek | 10. 7. 2017

Související

  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama