V základní části byl z Čechů nejproduktivnější Pastrňák. Projděte si statistiky českých hráčů v NHL

Sport Tomáš Kunc Sport, Tomáš Kunc
16. 3. 2017 6:50
Podívejte se na aktuální statistiky českých hokejistů v NHL. Projít si můžete i čísla českých brankářů. Všechny statistiky lze dle libosti filtrovat.

# Jméno Z G A Body TM

Z - Odehrané zápasy; G - Vstřelené góly; A - Asistence; Body - Celkem bodů; TM - Trestné minuty

# Jméno Z V Úspěšnost % Průměr G/Z Shotouty

Z - Odehrané zápasy; V - Vítězství; Úspěšnost % - Úspěšnost zákroků v %; Průměr G/Z - Počet obdržených gólů na zápas; Shotouty - Vychytané nuly

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Běloruští advokáti hájící Cichanouského a Kalesnikavovou přišli o licenci

Dva běloruští advokáti, kteří obhajovali známé opoziční tváře včetně Maryji Kalesnikavové nebo Sjarheje Cichanouského, přišli o licenci, uvedl nezávislý běloruský portál Zerkalo. Advokáti nemohou pokračovat v činnosti nebo navštěvovat uvězněné opoziční aktivisty.

Advokáta Uladzimira Pylčanku, který hájil Kalesnikavovou, vyloučila rada minského kolegia advokátů, sdělil na sociálních sítích opoziční politik Viktar Babaryka. Pylčanka tak podle něj nebude moci za Kalesnikavovou docházet. Kalesnikavová v prezidentských volbách v roce 2020 podporovala hlavní opoziční kandidátku Svjatlanu Cichanouskou. Nyní si odpykává 11letý trest odnětí svobody. V minulých dnech prodělala operaci a byla na ARO.

O možnost vykonávat advokátní činnost přišel také Viktar Mackevyč, obhájce známého blogera a manžela Cichanouské Sjarheje Cichanouského. Ten byl v minulém roce odsouzen k 18 letům vězení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy