Rozzuřený brankář Smith: Mladík mu dal první hattrick kariéry, tak o branku rozštípal hokejku

Sport Sport
30. 12. 2016 8:28
V utkání proti New Yorku Rangers musel brankář Arizony Mike Smith čelit celkem 31 střelám, pět jich pustil za svá záda. Jako obvykle pochytal mnoho šancí soupeře, ale nejhorší obrana v lize mu znovu příliš nepomohla. Smith se na své spoluhráče zlobil už během zápasu, naplno z něj však emoce vytryskly až 17 sekund před koncem, kdy jej beci znovu nechali na holičkách a on inkasoval popáté. Premiérový hattrick kariéry zaznamenal 23letý Matt Puempel. To už se zkušený gólman neudržel a vzteky rozmlátil svoji širokou brankářskou hůl o klec. Arizona pošesté v řadě prohrála a v Západní konferenci je předposlední.
Podívejte se, jak Mike Smith rozlámal svou brankářskou hůl. | Video: Youtube
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 12 minutami

Policisté obvinili pět lidí a firmu kvůli zakázkám Správy úložišť radioaktivních odpadů

Policisté v pondělí obvinili pět lidí a jednu firmu v souvislosti s veřejnými zakázkami Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Jde o trestný čin zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě. Na webu Vrchního státního zastupitelství v Praze to uvedl státní zástupce Jakub Bílý. Detektivové v pondělí zasahují v budově správy úložišť v centru Prahy, potvrdil Vojtěch Srnka, mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu, pod které SÚRAO spadá.

Stíhání pěti lidí a jedné firmy v pondělí zahájila Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ), oznámil Bílý. Mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej uvedl, že jeho útvar provádí úkony trestního řízení a podávání informací si vyhradilo pražské vrchní státní zastupitelství. Za zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě hrozí odsouzeným podle odstavců tohoto paragrafu trestního zákoníku, na které žalobce odkázal, vězení až na osm let.

Podle serveru Hlídač státu uzavřela SÚRAO v posledních letech 626 smluv v celkové hodnotě sedm miliard korun. Server Seznam Zprávy napsal, že policisté se zajímají o roli ředitele SÚRAO Jana Prachaře v některých tendrech.

Informace Seznam Zpráv o policejním zásahu v sídle správy úložišť potvrdil mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu. "Zásah NCOZ v prostorách SÚRAO mohu potvrdit. Bližší informace k této záležitosti nyní poskytovat nebudeme," sdělil Srnka v textové zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy