Paláta doma nosili na rukou. Stanley Cup do Frýdku-Místku dopravila helikoptéra

Frýdek-Místek zažil 1. září velkou slávu. Do Lašska dorazil Stanley Cup, nejslavnější hokejová trofej planety, kterou už od roku 1893 dostává vítěz uplynulé sezony NHL.
Letos vyhrála (stejně jako loni) slavnou soutěž Tampa Bay, a Ondřej Palát tak získal právo mít 24 hodin trofej jen a jen pro sebe. Nesobecky se ale rozhodl, že se o svoji radost podělí s fanoušky ve Frýdku-Místku.
Na náměstí Svobody se kvůli Palátovi a Stanley Cupu ve středu sešly stovky lidí. "Byl můj sen přivézt ho do Frýdku-Místku, užívám si to tady," komentoval zaplněné náměstí Palát.
Do Frýdku-Místku přivezla hokejovou relikvii helikoptéra ze Slovenska, kde si s ní předchozí den užíval Košičan Erik Černák.
Dalibor Sosna
1. 9. 2021 19:53
Ondřej Palát letos v létě podruhé získal slavný Stanleyův pohár. A tentokrát ho přivezl ukázat fanouškům v rodném Frýdku-Místku.