Nejlepší zbylí volní hráči na trhu NHL: Vrbata s Hudlerem. A kdo další je stále bez smlouvy?

Podívejte se na fotogalerii těch nejlepších hráčů, kteří jsou stále k mání na trhu zámořské NHL.
RADIM VRBATA. Po senzačním předloňském ročníku polevil a těžko si udrží pětimilionový plat. Zatopit gólmanům však dokáže i v 35 letech. Oficiální web NHL jej, společně s Jiřím Hudlerem, označil za to nejlepší, co v těchto dnech na trhu zbylo. V sezoně 2016/17 by údajně mohl obléct dres Arizony či Calgary.
JIŘÍ HUDLER. Loni by si na trhu hráčů mohl říct o pořádný balík, jenže životní sezonu ani zdaleka nezopakoval. Očekávalo se, že po něm rychle sáhne jeden z třicítky klubů, to se ale zatím nestalo. Je mu 32 let a v posledním roce byl jeho příjem 4 miliony dolarů. Teď už mu tolik nikdo nedá, i tak si ho určitě někdo vybere. Ve hře o jeho služby jsou údajně Montreal, New Jersey, Edmonton a Vancouver.
PATRIK ELIÁŠ. Většinu uplynulé sezony promarodil, ale závěr základní části nakonec stihl. V posledním utkání posbíral tři body a fanoušci šíleli. Čtyřicetiletá ikona New Jersey si chce kariéru v NHL ještě prodloužit, ale na dosavadní plat 5,5 milionu dolarů už nedosáhne. Podle spekulací by se však měl dohodnout na pokračování kariéry v dresu Ďáblů.
MAREK ŽIDLICKÝ. Za pár měsíců oslaví 40. narozeniny a neví, zda v hokeji pokračovat. Už nějaký čas není obráncem, který kdysi podporoval útok na světové úrovni. U newyorských Islanders dostával prostor v přesilovkách, ale jinak moc nehrál. Jeho jméno je tak stále na seznamu čekatelů.
Foto: Reuters
Ondřej Kuchař Ondřej Kuchař
3. 8. 2016 12:31
Podívejte se na fotogalerii těch nejlepších hráčů, kteří jsou stále volně k mání na trhu zámořské NHL.
 

Právě se děje

Další zprávy