Konec velké lásky. Plekanec a Vondráčková se rozešli

Sport Sport
7. 8. 2018 8:11
Hokejista Montrealu a populární zpěvačka a herečka měli svatbu v roce 2011, teď Plekanec oznámil rozchod.
Tomáš Plekanec s manželkou Lucií Vondráčkovou na archivním snímku z roku 2014.
Tomáš Plekanec s manželkou Lucií Vondráčkovou na archivním snímku z roku 2014. | Foto: ČTK

Praha - Hokejista Tomáš Plekanec na sociálních sítích oznámil rozchod se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovu. Stalo se tak sedm let po svatbě, pár má dvě děti.

"Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," uvedl Plekanec na Facebooku.

Kladenský odchovanec a mnohonásobná stříbrná slavice se vzali 17. června 2011. Téhož roku se jim narodil syn Matyáš, k němuž před třemi lety přibyl bratr Adam.

Držitel tří cenných kovů z mistrovství světa je dlouholetou oporou týmu Canadiens. Závěr loňské sezony sice Plekanec odehrál v Torontu, ale v létě se do Montrealu znovu vrátil. Vondráčková s ním v druhém největším městě Kanady dlouhé roky bydlela a na umělecké projekty se do Česka vracela většinou jen přes léto.

 

Právě se děje

před 46 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy