reklama
 
 

Konec velké lásky. Plekanec a Vondráčková se rozešli

7. 8. 2018 8:11
Hokejista Montrealu a populární zpěvačka a herečka měli svatbu v roce 2011, teď Plekanec oznámil rozchod.

Praha - Hokejista Tomáš Plekanec na sociálních sítích oznámil rozchod se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovu. Stalo se tak sedm let po svatbě, pár má dvě děti.

"Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," uvedl Plekanec na Facebooku.

Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama. Proto Vás prosíme o respektování našeho soukromí a toho, že situaci nebudeme více komentovat. Děkujeme.

Zveřejnil(a) Tomáš Plekanec dne 06. August 2018

Kladenský odchovanec a mnohonásobná stříbrná slavice se vzali 17. června 2011. Téhož roku se jim narodil syn Matyáš, k němuž před třemi lety přibyl bratr Adam.

Držitel tří cenných kovů z mistrovství světa je dlouholetou oporou týmu Canadiens. Závěr loňské sezony sice Plekanec odehrál v Torontu, ale v létě se do Montrealu znovu vrátil. Vondráčková s ním v druhém největším městě Kanady dlouhé roky bydlela a na umělecké projekty se do Česka vracela většinou jen přes léto.

autor: Sport | 7. 8. 2018 8:11

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama