Co říkáte na tu kalamitu, pane Iginlo? Stanice nepoznala legendu a baví internet

jzp jzp
8. 12. 2020 6:46
Uhnat k rozhovoru hokejovou legendu nemusí být jednoduché. Stanici Boston 25 News se to nicméně povedlo. Před kameru dostala Jaromea Iginlu. Úsměvné je, že o tom ani nevěděla, dokud reportáž nezačala kolovat sociálními sítěmi.
Jarome Iginla na americké stanici Boston 25 News coby náhodný respondent.
Jarome Iginla na americké stanici Boston 25 News coby náhodný respondent. | Foto: Youtube.com

Málokdo si během hokejové kariéry vydobyl větší respekt. Iginla v NHL nastřádal 1300 bodů a dlouhá léta vedl Calgary coby kapitán. Nedávno vstoupil do Síně slávy.

Ne všichni ho ale na ulici poznávají. V "anonymitě" kupodivu zůstává i před některými novináři, jak dokázala lokální stanice Boston 25 News.

V nedělní reportáži, která teď baví hokejovou komunitu, informovala o nehostinném počasí ve státě Massachusetts. "Pokud musíte ven, mějte na paměti, že silnice jsou nebezpečné," upozornila moderátorka Nicole Oliveriová a předala slovo kolegyni Litse Pappasové.

Ta rozebírala, jak všudypřítomný sníh, déšť a silný vítr komplikují život řidičům. Získala také názory kolemjdoucích, jisté Nancy Nievesové a Jaromea Iginly.

Kanaďan z mrazivé provincie Alberta, který má za sebou stovky rozhovorů, spustil: "Mám rád sníh a zimu, ale tohle už je možná trošku moc."

Divočina na silnici ho však na rozdíl od druhé respondentky příliš nerozhodila: "Jsme z Kanady, takže to pro nás až tak šílené není. Jsme na to zvyklí a taky máme zimní pneumatiky. Není to lehké, ale pokud nejedete moc rychle, dá se to."

Iginla zůstal v "anonymitě" i poté, co televiznímu štábu vyhláskoval své jméno. Nevšedního respondenta si později nevšimla ani moderátorka ve studiu. "Na svou obranu musím říct, že to nebyl můj rozhovor," diskutovala pak pobavená Oliveriová na sociální síti

Ačkoliv Iginla strávil většinu kariéry v kanadském Calgary, momentálně žije v americkém státě Massachusetts, kde chvíli nastupoval za Boston. Během bohaté kariéry se dvakrát stal nejlepším střelcem ligy a jednou ovládl bodování. Vyhrál mistrovství světa, olympiádu a Světový pohár. Ke Stanley Cupu mu scházela jediná výhra.

Jak je ale vidět, lidé ho přesto nepoznávají na každém rohu.

Není to poprvé, co novináři nevědomky pořídili rozhovor s hokejovou superhvězdou. V roce 2009 ulovila stanice The Weather Network respondenta jménem Roberto Luongo, tehdejšího kapitána Vancouveru. Také on mluvil o počasí.

Kristýna je větší bordelářka a obě jsou hysterky. Co na sebe prozradily sestry Plíškovy | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 43 minutami

Zpravodaj Středočeského kraje už nebude vydávat Mafra. Vadil střet zájmů i cena, uvedla hejtmanka

Středočeský kraj vypověděl smlouvu na vydávání zpravodaje Středočech. List vydávala bývalá firma premiéra Andreje Babiše Mafra. Současná hejtmanka Petra Pecková (STAN) krok zdůvodňuje nejen Babišovým střetem zájmů, ale i cenou zakázky. Plánuje proto vypsat nové výběrové řízení. Informoval o tom Deník N.

"Tuto zakázku jsme rozhodně považovali za spornou a vnímali jsme ji jako střet zájmů," řekla Deníku N Pecková. "Jako vedení složené z členů STAN bychom nezadali takto významnou zakázku firmě šéfa naší strany,“ dodala v narážce na propojení své předchůdkyně Jaroslavy Pokorné Jermanové, která je místopředsedkyní hnutí ANO, a majitele Mafry. Firma měla od kraje inkasovat během dvou let téměř 17,7 milionu korun bez DPH, její původní nabízená cena přitom činila 10,6 milionu.

Zdroj: Domácí
před 1 hodinou

Lidstvo musí dospět a dělat víc pro ochranu klimatu, řekl Johnson v OSN. Svět se podle něj blíží k bodu zlomu

Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval lidstvo, aby dospělo a bojovalo proti klimatickým změnám. Podle Johnsona se svět blíží k bodu zlomu a státy musí konečné převzít odpovědnost za ničení planety.

"Máme úžasnou moc věci změnit, měnit věci k lepšímu a úžasnou schopnost zachránit se," uvedl Johnson v projevu ke světovým lídrům před nadcházející klimatickou konferencí v Glasgow, která začne 31. října.

Listopadová klimatická konference OSN (COP26) si klade za cíl vyvolat mnohem ambicióznější globální opatření na ochranu klimatu a peníze na jejich zaplacení. Podle klimatologů i dalších odborníků bude nejspíš poslední šancí, jak zmírnit předpokládané katastrofální dopady globálního oteplování.

"Musíme ukázat, že jsme schopni se učit a dospívat a nakonec převzít odpovědnost za destrukci, kterou způsobujeme, nejen na naší planetě, ale i sobě samým. Je načase, aby lidstvo dospělo," řekl Johnson. Lidstvo zároveň přirovnal k 16letému člověku. "Dostali jsme se do toho osudového věku, kdy zhruba umíme řídit a víme, jak odemknout skříňku s alkoholem a věnovat se všem druhům aktivit, které jsou nejen potenciálně trapné, ale také mohou pro nás i pro ostatní představovat konečnou," podotkl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy