Jágra v hlasování o kapitána Atlantické divize zatím předčil jen gólman Price

Sport Sport
21. 12. 2016 7:19
V hlasování fanoušků o kapitána týmů pro Utkání hvězd NHL 2017 je Jaromír Jágr stále na druhém místě v Atlantické divizi. Před útočníkem Floridy upřednostňují fanoušci v právě probíhajícím plebiscitu pouze gólmana Montrealu Careyho Price. Lídry dalších divizí jsou momentálně Sidney Crosby (Pittsburgh, Metropolitní divize), P.K. Subban (Nashville, Centrální) a Connor McDavid (Edmonton, Paicfická). Pokud by se 44letý Jágr do All Star Game dostal, byla by to jeho čtrnáctá účast. Poprvé se mezi vybranými hvězdami objevil v roce 1992. Hlasování končí 2. ledna.
jaromír Jágr při letošním utkání hvězd NHL:
jaromír Jágr při letošním utkání hvězd NHL: | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 32 minutami

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února, sdělil ČTK ministr Havlíček.

On-line informační systém MPO pro podávání žádostí do programů COVID je podle Havlíčka připraven. Příjem žádostí začne znovu v sobotu v 08:00, uvedl.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy