Gritty je nevinný. Maskot Philadelphie už nečelí obvinění z napadení mladého fanouška

Sport ČTK Sport, ČTK
4. 2. 2020 9:27
Populární maskot hokejistů Philadelphie Flyers byl zbaven obvinění z napadení třináctiletého chlapce.
Gritty, maskot hokejistů Philadelphie
Gritty, maskot hokejistů Philadelphie | Foto: ČTK

Na Grittyho, postavu s oranžovou srstí a vypoulenýma očima, si stěžoval otec hocha, jehož prý při listopadové akci pro držitele permanentek udeřil silně do zad.

Podle Chrise Greenwella došlo k napadení po společném focení s maskotem. Jeho syn Brandon prý Grittyho třikrát poplácal zezadu po helmě, na což osoba v kostýmu údajně reagovala tím, že vší silou chlapce strčila do zad.

Greenwell podal v prosinci trestní oznámení a policie nyní případ po vyšetřování uzavřela s tím, že o napadení nejsou žádné důkazy. "Jsme rádi, že policie potvrdila naše interní vyšetřování, že k ničemu takovému nedošlo," uvedl klub NHL, jenž Grittyho jako svého maskota představil před dvěma lety.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 12 minutami

Svržená barmská vůdkyně Su Ťij dostala dalších šest let vězení za korupci

Svržená barmská vůdkyně Do Aun Schan Su Ťij byla v pondělí odsouzena k dalším šesti rokům vězení. Soud v Barmě, které vládne vojenská junta, ji shledal vinnou ve čtyřech případech korupce. Informovaly o tom agentury Reuters a AP s odvoláním na obeznámený zdroj.

Zdroj: ČTK
Další zprávy