Rekordní návštěva, evropské debuty a góly "českého Kanaďana". To byla NHL v Praze

Jakub Voráček dovedl v Praze svou družinu Flyers k vítězství 4:3 nad Chicagem.
NHL se do Česka vrátila po devíti letech, aby Praze předvedla páté ostré utkání v historii. Zápasu předcházel program s minutou ticha za zesnulého Karla Gotta, českou hymnou v podání Petra Jandy a americkou v podání jeho dcery Marty.
Dominik Hašek, do listopadu stále ještě jediný český člen Síně slávy v Torontu, vhodil čestné vhazování mezi Davida Kämpfa a Jakuba Voráčka.
Ještě potřesení rukou s oběma českými zástupci a šlo se na věc.
Fanoušky dostával do varu i populární maskot Chicaga, Tommy Hawk.
Foto: Milan Kammermayer
Sport ČTK Reuters Milan Kammermayer, Sport, ČTK, Reuters
5. 10. 2019 0:26
Podívejte se na fotografie z utkání NHL mezi Philadelphií a Chicagem v Praze. Do zápasu zasáhli tři čeští hokejisté Jakub Voráček, David Kämpf, Dominik Kubalík a rozhodčí Libor Suchánek. V O2 areně fandilo rekordních 17 463 diváků.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy