Detroit se díky dohodě s Arizonou zbavil Dacjukova platu

ČTK ČTK
25. 6. 2016 10:09
Generálnímu manažerovi hokejistů Detroitu Kenu Hollandovi se podařilo zbavit zátěže 7,5 milionu dolarů v platovém stropu na novou sezonu, kterou způsobil odchod letité opory Pavla Dacjuka do Ruska do KHL. Sedmatřicetiletého Dacjuka, který by měl působit v Petrohradu, vyměnil během draftu NHL v Buffalu do Arizony. Detroit se po Dacjukově rozhodnutí vrátit se domů k rodině dostal do problémů. Podle pravidel NHL se nadále poslední rok jeho původního tříletého kontraktu na 22,5 milionu dolarů do platové stropu započítává. Red Wings by tak měli těžké se s jeho odchodem vyrovnat, protože by na případné posily neměli volné prostředky.
Pavel Dacjuk (13) v akci.
Pavel Dacjuk (13) v akci. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 10 minutami

Dálnici D1 zastavila na Benešovsku nehoda dvou aut, na místě jsou zranění

Dálnici D1 na 56. kilometru na Benešovsku ve směru na Prahu uzavřela dnes odpoledne nehoda dvou osobních aut. Hasiči budou vyprošťovat zraněné, na místo míří vrtulník, řekla ČTK mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. Více informací zatím neměla k dispozici.

Policie dopravu odklání na 56. kilometru na Soutice, zpět se mohou řidiči vracet na 49. kilometru u obce Psáře.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Záplavy v Číně si vyžádaly už 58 mrtvých. Východu země hrozí tajfun

V centrální Číně, kterou tento týden zasáhly rozsáhlé záplavy, po třech dnech vyprostili ze zaplavené podzemní garáže živého muže. Počet obětí na životech se mezitím vyšplhal na 58. K východní Číně teď míří tajfun In-fa. Letecké společnosti na východě zrušily plánované lety a úřady vydaly obchodním lodím zákaz vyplout na moře. Informovala o tom agentura AP. 

Další zprávy