Další Nylander míří do NHL. Rodinný klan rozšiřuje osmnáctiletý Alexander

ČTK Sport ČTK, Sport
16. 7. 2016 11:13
Syn bývalého hráče NHL Michaela Nylandera a mladší bratr Williama Nylandera z Toronta se s klubem Buffalo Sabres dohodl na tříletém kontraktu.
William Nylander už nebude v NHL z rodiny sám. Do Buffala míří jeho mladší bratr.
William Nylander už nebude v NHL z rodiny sám. Do Buffala míří jeho mladší bratr. | Foto: ČTK

Buffalo - Švédský hokejista Alexander Nylander podepsal nováčkovskou smlouvu s Buffalem, které si ho vybralo v prvním kole draftu, a zvýraznil tak rodinnou stopu v NHL. Syn bývalého hráče NHL Michaela Nylandera a mladší bratr Williama Nylandera z Toronta se s klubem dohodl na tříletém kontraktu.

Osmnáctiletý útočník, jehož Sabres draftovali jako celkově osmého v pořadí, vedl na letoším mistrovství světa hráčů do dvaceti let švédský juniorský tým s devíti body za čtyři góly a pět asistencí. Uplynulou sezonu odehrál za Mississauga Steelhead v OHL a získal ocenění pro nejlepšího nováčka soutěže.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy