Dallas bude poprvé v historii hostit draft NHL

ČTK ČTK
30. 7. 2017 10:47
Draft hokejové NHL se bude příští rok poprvé konat v Dallasu. Stars budou ve své hale American Airlines Center hostit výběr mladých hokejových nadějí v pátek a sobotu 22. a 23. června 2018. Klub dostal možnost pořádat draft k výročí čtvrtstoletí působení v Texasu od přestěhování z Minnesoty v roce 1993.
Dallas oslaví příští rok výročí
Dallas oslaví příští rok výročí | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 15 minutami

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy