Zápasnice, kráska z plážáku nebo country zpěvačka. Hráči NHL si hýčkají tyto poklady

Sport Sport
5. 10. 2018 6:13
NHL přitahuje pozornost celého světa. Hrají ji nejlepší hokejisté a kolem sebe mají krásné ženy. Tomáš Hertl otevřel novou sezonu nádhernou brankou, kterou určitě potěšil snoubenku Anetu. Koho mají doma Alexandr Ovečkin nebo Jevgenij Malkin? S kým randí Tyler Seguin? Podívejte se na přehled hokejových partnerek.

MARIA DOROŠINOVÁ

Sličnou finskou modelku si získal bývalý Jágrův spoluhráč z Floridy. Maria Dorošinová, jejíž jméno nezní zrovna finsky, je přítelkyní Aleksandra Barkova a stejně jako třiadvacetiletý útočník má ruské i finské občanství. Slunné prostředí na jihu Spojených států si velmi oblíbila.

 

Právě se děje

před 43 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy