Má rekord, ale vzteky rozštípal hokejku. Tak Rittich prožil venkovní show NHL

David Rittich dal po utkání najevo svou rozhořčenost z prohry.
Calgary a Winnipeg spolu odehrály první venkovní zápas v této sezoně NHL. Nesl označení Heritage Classic. Na Mosaic Stadium, kde se normálně hraje americký, respektive kanadský fotbal, dorazilo 33 518 diváků.
Bránu Calgary hájil český brankář David Rittich, který se nezapomněl "vymódit" zimní čepicí. Vzhledem k mrazu a občasnému sněžení se mu hodila.
Stejný doplněk zvolil Rittichův protějšek Connor Hellebuyck.
Očekávané klání nabídlo dost šancí. Jednu mohl za bezbrankového stavu proměnit hvězdný Johnny Gaudreau, ale Hellebuycka v samostatném úniku nepřekonal.
Foto: ČTK
Sport Reuters Sport, Reuters
27. 10. 2019 10:40
Podívejte se na fotky z venkovního zápasu hokejové NHL mezi Calgary Flames a Winnipeg Jets.
 

Právě se děje

před 57 minutami

Basketbalistky USK čeká ve čtvrtfinále Evropské ligy Schio

Basketbalistky USK Praha se ve čtvrtfinále Evropské ligy utkají se Schiem. Italskému celku ke konečné třetí příčce ve skupině B pomohlo kontumační vítězství nad Šoproní, která k poslednímu zápasu základní části odmítla nastoupit kvůli obavám z nákazy koronavirem.

USK do vyřazovací fáze prošel z druhého místa s bilancí dvanácti výher a dvou porážek, které mu připravil vítěz skupiny a obhájce titulu Jekatěrinburg. Pražanky ve středu v posledním kole vyhrály 89:65 v belgickém Braine, ale na soupeře pro čtvrtfinále si musely počkat až do rozhodnutí evropské sekce FIBA.

Další zprávy