Má rekord, ale vzteky rozštípal hokejku. Tak Rittich prožil venkovní show NHL

David Rittich dal po utkání najevo svou rozhořčenost z prohry.
Calgary a Winnipeg spolu odehrály první venkovní zápas v této sezoně NHL. Nesl označení Heritage Classic. Na Mosaic Stadium, kde se normálně hraje americký, respektive kanadský fotbal, dorazilo 33 518 diváků.
Bránu Calgary hájil český brankář David Rittich, který se nezapomněl "vymódit" zimní čepicí. Vzhledem k mrazu a občasnému sněžení se mu hodila.
Stejný doplněk zvolil Rittichův protějšek Connor Hellebuyck.
Očekávané klání nabídlo dost šancí. Jednu mohl za bezbrankového stavu proměnit hvězdný Johnny Gaudreau, ale Hellebuycka v samostatném úniku nepřekonal.
Foto: ČTK
Sport Reuters Sport, Reuters
27. 10. 2019 10:40
Podívejte se na fotky z venkovního zápasu hokejové NHL mezi Calgary Flames a Winnipeg Jets.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy