Má rekord, ale vzteky rozštípal hokejku. Tak Rittich prožil venkovní show NHL

David Rittich dal po utkání najevo svou rozhořčenost z prohry.
Calgary a Winnipeg spolu odehrály první venkovní zápas v této sezoně NHL. Nesl označení Heritage Classic. Na Mosaic Stadium, kde se normálně hraje americký, respektive kanadský fotbal, dorazilo 33 518 diváků.
Bránu Calgary hájil český brankář David Rittich, který se nezapomněl "vymódit" zimní čepicí. Vzhledem k mrazu a občasnému sněžení se mu hodila.
Stejný doplněk zvolil Rittichův protějšek Connor Hellebuyck.
Očekávané klání nabídlo dost šancí. Jednu mohl za bezbrankového stavu proměnit hvězdný Johnny Gaudreau, ale Hellebuycka v samostatném úniku nepřekonal.
Foto: ČTK
Sport Reuters Sport, Reuters
27. 10. 2019 10:40
Podívejte se na fotky z venkovního zápasu hokejové NHL mezi Calgary Flames a Winnipeg Jets.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 50 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy