Zalez zpátky! Policista nechtěl hvězdu pustit mezi šampiony, považoval ji za fanouška

Sport Sport
1. 7. 2022 13:02
Kanadský obránce Colorada Bowen Byram zažil při oslavách hokejového Stanley Cupu nevšední moment. Policista ho nechtěl pustit mezi šampiony, neboť si myslel, že jde o fanouška.

K nedorozumění došlo ve čtvrtek při projížďce Denverem, kde Avalanche sídlí. Byram v jednu chvíli slezl z hasičského vozu a šel pozdravit přihlížející fanoušky. Poté, co rozdal pár autogramů, se chtěl vrátit.

Policista na kole ho ale zastavil a ukazoval mu, ať jde zpět za zábradlí. Až po chvíli muži zákona došlo, že nediskutuje s fanouškem, ale s čerstvým vítězem Stanley Cupu. Dali mu to najevo i opodál postávající příznivci. "Vždyť je to hráč!" volali.

Jednadvacetiletý Byram zažil úsměvný moment ještě v Civic Center Parku. Když moderátor oslav představoval přihlížejícímu davu jednotlivé šampiony, Byram omylem vyběhl před fanoušky poté, co zaznělo jméno veterána Erika Johnsona.

"Z posledních čtyř dnů si toho moc nepamatuju," řekl Byram médiím během oslav.

Vítězství nad Tampou ve finále Stanley Cupu si náležité užívá. Kvůli zranění totiž v sezoně chyběl téměř tři měsíce a vrátil se až v dubnu. Formu nicméně neztratil - ve 20 zápasech play off posbíral devět bodů (0+9) a byl třetím nejvytěžovanějším bekem mužstva za Calem Makarem a Devonem Toewsem.

Předtím v základní části nastřádal 17 bodů (5+12) z 30 duelů. Colorado si ho v draftu 2019 vybralo z celkové čtvrté pozice.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy