Boston zahájil přípravu na Gudase. Pastrňák a spol. se hromadně poprali na tréninku

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
11. 12. 2019 15:29
Po třech porážkách v řadě potřebovali nějaký impuls. A tak se do toho hokejisté Bostonu opřeli po svém, na tréninku před zápasem proti Washingtonu se pěkně poprali.
NHL 2019/20, Boston - Washington: David Pastrňák oslavuje svůj gól s Charliem McAvoyem a Davidem Krejčím.
NHL 2019/20, Boston - Washington: David Pastrňák oslavuje svůj gól s Charliem McAvoyem a Davidem Krejčím. | Foto: Reuters

Vypadalo to jako klasický trénink s krátkým zápasem dvou družstev, bílých a černých, proti sobě. Ale poté, co první tým vyhrál, neudržel brankář Tuuka Rask nervy na uzdě, rozmlátil hokejku o horní tyč brány a strhla se hromadná bitka. Vše samozřejmě jen v legraci.

Pro tým kolem Davida Pastrňáka to byla příprava na noční zápas proti Washingtonu, za který hraje například český tvrďák Radko Gudas.

"Dneska jsme si před tréninkem neříkali pěkné věci. Bylo to den po porážce, takže jsme se potřebovali něčím nastartovat, zase se dostat do nálady, kdy nás bude naše práce bavit, takže asi proto taková show," okomentoval trénink trenér Bruce Cassidy.

A hráči si to zřejmě užívali. Navzdory tomu, že se hráči navzájem drželi pod krkem a opravdově se pošťuchovali, měli často ústa od ucha k uchu. 

"Mentální síla je strašně důležitá věc. Když vidíte kluky, že jdou na led a dokážou se takhle bavit, udrží nás to v pozitivní atmosféře," dodal útočník Danton Heinen, jeden z tréninkových "bitkařů". 

I přes šňůru porážek bude večerní bitva proti Capitals velkým šlágrem celé NHL, půjde o souboj dvou nejlepší týmů Východní konference. Bruins jsou v tabulce za vedoucím Washingtonem o pouhé tři body.

 

Právě se děje

Další zprávy