Blamáž Caroliny podruhé. Hurikáni znovu vedli o tři góly, ale zápas stejně prohráli

17. 10. 2016 7:20
Hokejisté Caroliny podlehli v nedělním utkání NHL na ledě Vancouveru 3:4 v prodloužení, přestože v polovině druhé třetiny vedli 3:0. Hurricanes tak podruhé za sebou prohráli zápas, v němž měli tříbrankový náskok. Stejná věc se jim stala ve čtvrtek ve Winnipegu, kde ztratili vedení 4:1 a prohráli 4:5 v prodloužení. Prvního vítězství v sezoně se dočkalo Buffalo, které rozstřílelo Edmonton 6:2. Dvěma góly a dvěma asistencemi se na triumfu Sabres podílel útočník Ryan O'Reilly, hrající svůj jubilejní 500. zápas v NHL. Poprvé zvítězili také New York Islanders, kteří přemohli Anaheim 3:2 v prodloužení.
Radost hráčům Caroliny dlouho nevydržela.
Radost hráčům Caroliny dlouho nevydržela. | Foto: Reuters

Výsledky NHL:

NY Islanders - Anaheim 3:2 v prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)

Branky: 8. Nelson, 48. Tavares, 61. Bailey - 49. Fowler, 60. Getzlaf. Střely na branku: 30:26. Diváci: 15.795. Hvězdy zápasu: 1. Tavares, 2. Bailey (oba Islanders), 3. Getzlaf (Anaheim).

Vancouver - Carolina 4:3 v prodl. (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)

Branky: 33. Horvat, 42. Granlund, 55. Hutton, 61. Sutter - 18. Rask, 20. Teräväinen, 26. Faulk. Střely na branku: 31:22. Diváci: 17.832. Hvězdy zápasu: 1. Sutter, 2. Granlund, 3. Hutton (všichni Vancouver).

Edmonton - Buffalo 2:6 (2:2, 0:2, 0:2)

Branky: 18. Pouliot, 20. Lucic - 8. a 24. O'Reilly, 30. a 41. Gionta, 3. Okposo, 45. Moulson. Střely na branku: 33:24. Diváci: 18.347. Hvězdy zápasu: 1. O'Reilly, 2. Gionta (oba Buffalo), 3. Draisaitl (Edmonton).