VIDEO Tak se pere bek Šmíd v NHL, vyzval hráče Columbusu

Sport Sport
18. 10. 2014 7:46
Podívejte se, jak se obránce Flames Ladislav Šmíd popral s Corey Troppem z Columbusu.
Podívejte se, jak se obránce Flames Ladislav Šmíd popral s Corey Troppem z Columbusu. | Video: Fox Sports via YouTube

Columbus - Český obránce Ladislav Šmíd z Calgary se v pátečním zápase NHL na ledě Columbusu rozhodl za nepříznivého stavu 0:2 zvednout morálku Flames bitkou.

Po jednom ze závarů před vlastní brankou vyzval k bitce domácího křídelníka Correyho Troppa. Po pár pokusech o rohovnický souboj se borci poroučeli na zem. Z klinče je pak museli tahat rozhodčí.

Spokojenost s "fightem" panovala u obou týmů, protože Tropp sice při pádu na zem na chvíli Šmída zalehl, ale liberecký odchovanec se rychle přetočil nahoru. Bitka tak skončila remízou. Ne tak zápas, který nakonec Calgary prohrálo 2:3.

Více o dnešních zápasech čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy