Jágr udával hvězdám v rytmu country tón, na vítězství to ale nestačilo

Prohlédněte si fotografie z letošního setkání hvězd NHL, v němž tým Atlantické divize po vedením Jaromíra Jágra dokráčel do finále.
V semifinále dal kladenský rodák brankáři Bradenu Holtbymu z Metropolitní divize gól a přičinil se tak o triumf svých barev v poměru 4:3.
K brance Jágrovi poblahopřál i jeho týmový kolega pro uplynulý večer, Dylan Larkin z Detroitu.
Ve finále proti Pacifické divizi už to byla jiná káva, místo smršti gólů přišla taktická bitva.
A Jágr a spol. z ní odešli poraženi nejtěsnějším rozdílem 0:1.
Foto: ČTK
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
1. 2. 2016 6:14
Prohlédněte si fotografie z letošního setkání hvězd NHL, v němž tým Atlantické divize po vedením Jaromíra Jágra dokráčel do finále.

Více o NHL čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 19 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy