Jágr udával hvězdám v rytmu country tón, na vítězství to ale nestačilo

Prohlédněte si fotografie z letošního setkání hvězd NHL, v němž tým Atlantické divize po vedením Jaromíra Jágra dokráčel do finále.
V semifinále dal kladenský rodák brankáři Bradenu Holtbymu z Metropolitní divize gól a přičinil se tak o triumf svých barev v poměru 4:3.
K brance Jágrovi poblahopřál i jeho týmový kolega pro uplynulý večer, Dylan Larkin z Detroitu.
Ve finále proti Pacifické divizi už to byla jiná káva, místo smršti gólů přišla taktická bitva.
A Jágr a spol. z ní odešli poraženi nejtěsnějším rozdílem 0:1.
Foto: ČTK
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
1. 2. 2016 6:14
Prohlédněte si fotografie z letošního setkání hvězd NHL, v němž tým Atlantické divize po vedením Jaromíra Jágra dokráčel do finále.

Více o NHL čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 12 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

U Olšan u Prostějova se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. Pilot na místě zemřel, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. O tom, že by byl v letadle ještě někdo jiný, nemluvil.

Okolnosti havárie se vyšetřují. Nehoda se stala před 10:30. Na místě zasahují také hasiči, potvrdila jejich mluvčí Lucie Balážová.

Zdroj: ČTK
před 38 minutami

Do Česka může přijet pomoci s pandemií až 300 zdravotníků z USA a EU

Do Česka bude moci přijet na pomoc s epidemií nového koronaviru až 300 vojenských zdravotníků z členských států Severoatlantické aliance a Evropské unie. Možnost jejich až 90denního pobytu ve čtvrtek schválil Senát hlasy 47 ze 48 přítomných členů. Případné působení zahraničních vojáků v České republice podléhá podle ústavních pravidel souhlasu obou parlamentních komor. Dolní komora návrh schválila v úterý.

"V současné době nelze zcela konkrétně specifikovat podobu této pomoci, jelikož se bude odvíjet od možností a nabídky spojeneckých zemí a aktuální potřeby ČR," stojí ve vládních podkladech pro zákonodárce.

Působení armádních lékařů a zdravotníků zatím nabídly po české žádosti Spojené státy. Skupiny Národních gard Texasu a Nebrasky mají mít celkem 28 členů. "Předpokládá se, že by se jednalo celkem o čtyři týmy po zhruba sedmi členech, které by vedl lékař. Americké týmy již mají zkušenost se zvládáním pandemie z USA a měly by vlastní vybavení," uvedla vláda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy