Nestrašil v Kontinentální lize opět bodoval a pomohl porazit lídra konference

2. 12. 2017 18:24
Český útočník Andrej Nestrašil bodoval v Kontinentální hokejové lize ve čtvrtém utkání po sobě. Jednou asistencí přispěl k vítězství Nižněkamsku na ledě lídra Východní konference Kazaně 2:1.
Andrej Nestrašil
Andrej Nestrašil | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Sezonní bilanci si Andrej Nestrašil vylepšil v KHL na sedm gólů a 16 přihrávek z 37 zápasů, s kterou mu patří druhé místo v týmové produktivitě. Nižněkamsk se díky výhře posunul v tabulce Východní konference na druhé místo o dva body za Kazaň.

Obránce Adam Polášek si připsal asistenci při výhře Soči nad Dynamem Moskva 4:1. Gólovou přihrávku zaznamenal i útočník Jiří Novotný z Togliatti, které podlehlo Vladivostoku 2:3. Admiral přerušil sérii pěti porážek.

Počtvrté za sebou prohrál Novosibirsk, který nezvládl ani poslední ze šňůry čtyř venkovních zápasů. V Jaroslavli utrpěl porážku 3:7. Za stavu 5:3 pro Lokomotiv přišel do branky hostů v 33. minutě český gólman Alexander Salák, ale Novosibirsk pak v poslední třetině inkasoval ještě dvakrát.

Kontinentální hokejová liga:

Ufa - Dinamo Minsk 2:0, Lada Togliatti - Vladivostok 2:3 (za domácí Novotný 0+1), HK Soči - Dynamo Moskva 4:1 (za domácí Polášek 0+1), Jaroslavl - Novosibirsk 7:3, Kazaň - Nižněkamsk 1:2 (za hosty Nestrašil 0+1), Jokerit Helsinky - Petrohrad 3:4 (hráno pod širým nebem).