Návrat krále i ostře sledované koleno. Podívejte se, jak vypadal Jágrův první pracovní den na Kladně

Návrat krále i ostře sledované koleno. Podívejte se, jak vypadal Jágrův první pracovní den na Kladně
Návrat krále, hlásal nápis na kostce nad ledem, když Jaromír Jágr vyjížděl k prvnímu tréninku s Rytíři po návratu z NHL.
Na led vyjel Jágr těsně před desátou hodinou jako poslední ze všech hráčů a v bílém dresu.
Přes potíže s kolenem, které jej sužují a vyřadily ho na poslední měsíc ze hry, absolvoval trénink celý.
Do všech cvičení se ovšem zapojil jen v jeho první části.
Foto: Jakub Plíhal
Sport Jakub Plíhal Sport, Jakub Plíhal
1. 2. 2018 21:34
Jaromír Jágr je definitivně zpět. Dnes si poprvé po návratu ze zámoří zatrénoval s kladenskými Rytíři a předstoupil před novináře.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy