Zámořský hokejový sen trvá, Šance na zlato živí i Rusové

Prohlédněte si fotografie z dnešních čtvrtfinálových duelů na světovém šampionátu hokejistů v Praze a Ostravě.
... tak i hráči USA, kteří se ale na postup o poznání víc nadřeli. Američané nakonec zdolali houževnaté Švýcary 3:1.
Svoji misi splnil také tým Ruska, který v dramatickém souboji porazil Švédsko 5:3 a může dál snít sen o obhajobě titulu.
Hokejisté Kanady proti Bělorusům vyhráli i své osmé utkání na turnaji a po šesti letech postoupili mezi nejlepší čtyři týmy.
"Javorové listy" rozhodly hned v první třetině, kterou vyhrály 4:0.
Foto: Milan Kammermayer
ČTK Reuters Sport Milan Kammermayer, ČTK, Reuters, Sport
Aktualizováno 14. 5. 2015 21:51
Prohlédněte si fotografie z dnešních čtvrtfinálových duelů na světovém šampionátu hokejistů v Praze a Ostravě.

Více o MS v hokeji čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 4 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy