reklama
 
 

Stav otřeseného kapitána je neznámý: "Máme dva dny volno, Voras si vorazí a uvidíme," řekl Jandač

8. 5. 2017 23:56
Fantastické vítězství nad Finskem rozpumpovalo emoce, po něm ale čeští hokejisté měli strach o svého kapitána. Jakub Voráček odstoupil po první přestávce, ze hry ho vyřadil faul Oskara Osaly a následný náraz na mantinel. "Necítil se dobře, tak jsme ho stáhli. Nechtěli jsme ho přetěžovat," řekl trenér Josef Jandač. Na přesnější zprávu o jeho stavu si musí počkat. Hokejisty teď čekají dva dny volna.

Paříž (od našeho zpravodaje) - Byl to nešťastný faul, ani ne tak zákeřný. Přesto po něm český kapitán Jakub Voráček musel ze zápasu odstoupit. Jeho zdravotní stav byl bezprostředně po zápase neznámý. Ale snad ne vážný.

"Zprávy o stavu Jakuba Voráčka zatím nemáme. Necítil se dobře, tak jsme ho stáhli a nechtěli jsme ho zbytečně přetahovat. Je začátek turnaje. Máme dva dny volno, tak si Voras vorazí a uvidíme," řekl trenér Josef Jandač.

Oskar Osala byl za faul vyloučen, inkasoval trest na 2+10 minut za vražení na hrazení. Voráček chvíli otřeseně a bez přilby seděl na kraji střídačky, držel se za hlavu. Pak ještě naskočil na pár střídání, po pauze už se ale na led nevrátil. 

V úvodních zápasech turnaje byl sedmadvacetiletý útočník klíčovým hráčem týmu, se 4 body (1+3) dokonce po neděli vedl produktivitu celého turnaje. 

Češi mají po třech zápasech na kontě pět bodů a v tabulce pařížské skupiny jim patří třetí místo. Další utkání sehrají až ve čtvrtek proti Norsku.

autor: Adam Sušovský | 8. 5. 2017 23:56

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama