Obrazem: České ambice zastavila zeď jménem Vasilevskij, Finové slavili v kašně

Andrej Vasilevskij, muž, který vymazal české medailové naděje.
Čeští hokejisté znovu odjíždějí z mistrovství světa bez medaile, i když tentokrát byli k vysněné metě hodně blízko.
Suomi dovedl k vítězství kapitán Marko Anttila, který vstřelil dvě branky, včetně té vítězné.
... i na náměstích se okamžitě začalo slavit.
Jejich naděje ale zmařil brankář Tampy Bay Andrej Vasilevskij, který v nájezdech vychytal nejen Filipa Hronka, ale i další tři české střelce.
Foto: Reuters
Podívejte se na fotogalerii z posledního dne mistrovství světa v hokeji.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy