Nejlepší fotky z hokejové Rigy: Vítězové, poražení, tvrďáci i osamělí hrdinové

Nejlepší fotky z hokejové Rigy: Vítězové, poražení, tvrďáci i osamělí hrdinové
Pokud jste zapomněli, proč se této formě hokeje říká lední, připomene vám to Lukas Reichel.
Kanada letošním titulem dohnala v historických tabulkách Rusko.
I když kanadský brankář Darcy Kuemper předvádí fotbalovou hlavičku.
Maskotem MS 2021 v Rize byl pichlavý ježek Spiky.
Foto: ČTK
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
8. 6. 2021 10:01
Prohlédněte si padesátku nejhezčích fotografií ze světového šampionátu hokejistů v Rize, který v neděli ukončilo finálové vítězství Kanady.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 23 minutami

Biden se v říjnu sejde s Macronem. Francouzský prezident také pošle svého velvyslance zpět do USA

Americký prezident Joe Biden ve středu za diplomatické roztržky vyvolané novým bezpečnostním paktem s Austrálií telefonicky hovořil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem. Bílý dům a Elysejský palác následně ohlásily na konec října setkání obou prezidentů, které se má uskutečnit v Evropě. Také informovaly o Macronově rozhodnutí poslat příští týden francouzského velvyslance zpět do USA.

Francie svého ambasadora minulý týden povolala ke konzultacím v reakci na nové bezpečnostního partnerství mezi USA, Británií a Austrálií, jehož součástí je poskytnutí amerických jaderných ponorek australské armádě. Austrálie zároveň oznámila odstoupení od dohody o dodávce ponorek uzavřené v roce 2016 s francouzskou firmou Naval Group a francouzská vláda v reakci neskrývala rozhořčení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy