Ovčáček jako mluvčí může vydělat malé jmění. Téměř jako návštěva Kim Čong-una

Sport Sport
11. 5. 2019 7:51
Sázkové kanceláře si na MS v hokeji připravily dlouhou řadu speciálních sázek na různé nepravděpodobné události. Prohlédněte si výběr těch nejzajímavějších.
Andrej Vasilevskij.
Andrej Vasilevskij. | Foto: Lukáš Caha

Začněme - řekněme - běžnějšími sázkami, mezi které patří například zda alespoň jedno utkání skončí v základní hrací době 0:0 (4:1), nebo zda alespoň jeden tým vstřelí v zápasech více než 10 branek (1,45:1). Tady je kurz snížený především vlivem účasti Velké Británie, která je na MS po 25 letech.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
Další zprávy