Balada o očích hokejistových. Tak byli Slováci potupeni od rozjetých Rusů

Smutné oči hráčů jen dokreslovaly další černý den slovenského hokeje na letošním světovém šampionátu.
Rusové bez zraněného Mozjakina od začátku bavili vyprodanou halu s 18.591 diváky v ochozech skvělým hokejem.
Už po 72 vteřinách je za tříbodovým ziskem nasměroval snadnou trefou do prázdné branky Dadonov, jehož při přečíslení našel místo zakončení nečekanou přihrávkou Gusev.
V polovině 14. minuty se úspěšný střelec dočkal znovu, když ho Gusev vybídl další skvostnou nahrávkou, v tomto případě od zadního hrazení.
Sborná ještě do první přestávky rozhodla.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
13. 5. 2017 21:04
Prohlédněte si fotografie ze zápasu skupiny A MS, v němž ruští hokejisté roznesli tým Slovenska 6:0.
 

Právě se děje

před 41 minutami

Při útoku z Pásma Gazy zahynuli na jihu Izraele dva thajští pracovníci

Vzdušný úder vedený z Pásma Gazy v úterý zabil dva thajské pracovníky v balírenském závodě na jihu Izraele. Informovala o tom izraelská policie. Dalších sedm lidí bylo při odpoledním raketovém útoku zraněno a převezeno do nemocnice, vyplývá z informací izraelské zdravotnické organizace Magen David Adom.

Útok na jih Izraele následoval několik hodin po izraelských náletech, při nichž byla zničena i šestipatrová budova, v níž byly knihovny a studijní centra Islámské univerzity v Gaze. Konflikt mezi Izraelem a Hamásem tak zatím příliš nepolevuje a stagnuje i jednání o příměří.

Palestinci v Izraeli, Jeruzalémě a na okupovaném Západním břehu Jordánu dnes navíc zahájili generální stávku na protest proti Izraeli a současným bojům mezi Izraelem a palestinským Hamásem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy