Šelmy, národní barvy i věrnost klubu. Podívejte se na masky brankářů z MS

Tygr italského brankáře Frederica Cloutiera patří mezi nejzajímavější masky gólmanů na kluzištích v Paříži a Kolíně nad Rýnem.
Pokud si podle zvolených barev myslíte, že Leonardo Genoni chytá za Německo, tak se mýlíte.
Černá, zlatá a a červená jsou barvami jeho domovského týmu SC Bern a Genoni na MS chystá samozřejmě za Švýcarsko.
Thomas Greiss před domácími fanoušky vystřídal už dvě varianty helmy. Proti Rusku chytal v masce s motivy klubu New York Islanders,...
... pak už nasadil patrioticky helmu německou, byť také s šelmou.
Foto: Reuters
Sport Sport
11. 5. 2017 15:01
Podívejte, v jakých maskách chytají gólmani na právě probíhajícím světovém šampionátu v ledním hokeji.
 

Právě se děje

před 29 minutami

Slovenská policie zadržela bývalého policejního prezidenta Lučanského

Elitní jednotka slovenské policie NAKA zadržela bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle slovenského Denníku N se kauza týká akce s krycím názvem Jidáš, v rámci níž byli zatčeni i náměstek ředitele Slovenské informační služby (SIS) Boris Beňa nebo Petr Gašparovič, který byl donedávna šéfem kontrarozvědky SIS.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy