Krásné slovenské roztleskávačky ukázaly víc než Cígerova parta. A kdo neskáče, ten má špatný lístek

Sport Sport
15. 5. 2017 14:11
Dnešní díl Hokejového sociálu odhalí největší pecháčky mezi českými a slovenskými fanoušky, slovenské roztleskávačky zase odhalí něco ze svého atraktivního povolání. Světem toho nejlepšího ze sociálních sítí provází Eva Srpová.
Nejlepší výkon Slováků? Roztleskávačky. A těžký trénink gólmanů. Sledujte Hokejový sociál | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 12 minutami

Evropská komise podle Havlíčka odblokovala 18 miliard korun na projekty programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Evropská komise podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) odblokovala 18 miliard korun, které zadržovala na projekty v problémovém Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. EK platby pozastavila loni na jaře kvůli vysoké chybovosti. Podle vicepremiéra není jasné, kdy peníze proplatí.

"Před chvílí přišla esemeska, že byl dnes odpoledne odblokován ten zadržovaný peníz, těch 18 miliard korun," uvedl Havlíček. Jeho úřad prý čtyři měsíce vše dokládal unijním auditorům, kteří nakonec žádnou chybu neobjevili. "O nic nepřijdeme v tuto chvíli. Teď je jenom otázka, kdy nám ty peníze pošlou," uvedl Havlíček.

Peníze už ministerstvo průmyslu a obchodu dalo firmám, které o ně žádaly pro své projekty z problémového programu. Projekty se často uskutečňují po etapách, a tak se i na základě jednotlivých žádostí o platbu hradí. EK platby proplácí zpětně.

Další zprávy