Riga českým hokejistům přeje. Tentokrát jim fandili i Slováci

Riga českým hokejistům přeje. Tentokrát jim fandili i Slováci
Češi porazili Kazachstán 5:1 a  zůstali bez bodové ztráty na třetím místě skupiny B za Švýcarskem a Kanadou.
Svěřenci trenéra Kariho Jalonena navázali na páteční výhru nad Slovenskem 3:2. To ale slovenským fanouškům nebránilo v tom, aby dnes českému týmu fandili.
Třemi body za gól a dvě asistence k tomu pomohl útočník Lukáš Sedlák, který už na startu turnaje dvakrát skóroval.
Český tým získal v úvodní části vedení 2:0 díky trefě obránce Jakuba Zbořila a přesilovkovému gólu Dominika Kubalíka.
Foto: ČTK
Reuters Sport ČTK Reuters, Sport, ČTK
14. 5. 2023 22:20
Prohlédněte si fotografie z druhého zápasu českých hokejistů na MS, v němž porazili Kazachstán 5:1. Svěřenci trenéra Kariho Jalonena navázali na páteční výhru nad Slovenskem 3:2. To ale slovenským fanouškům nebránilo v tom, aby v neděli fandili českému týmu a zapojili se do "kdo neskáče, není Čech".
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

České dráhy zahájily prodej lístků na noční vlaky k Baltskému moři

České dráhy zahájily prodej lístků na noční sezonní vlaky do Polska k Baltskému moři. Vlaky budou jezdit z Bohumína do mořských letovisek od 23. června do 3. září. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. Ceny začínají na 578 korunách za jednosměrnou jízdenku. Do Polska k Baltskému moři jezdí z Prahy také autobusy FlixBus.

Noční vlaky Českých drah budou vyjíždět z Bohumína do Polska každý den. Do Kolobřehu pojede spoj Pirat v 21:18 s příjezdem po osmé ranní. V tomto vlaku nebude lůžkový vůz, lze zakoupit lístky pouze do klasických vozů první a druhé třídy. Dva lůžkové vozy nabídne druhý spoj Wydmy, který pojede z Bohumína do mořských letovisek Hel a Leba přes města Gdaňsk a Gdyně. Vyjíždět bude v 19:14, v Gdaňsku bude před pátou ráno, v poslední zastávce Leba zhruba v půl osmé ráno.

Cena jednosměrné jízdenky začíná na 578 korunách. Do prvního spoje do Kolobřehu 23. června lze podle dnešní nabídky e-shopu Českých drah zakoupit lístek za 699 Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy