Češi znovu pokořili Slováky i díky "krasobruslaři" Kovářovi

Prohlédněte si galerii z druhého přípravného zápasu českých hokejistů se Slováky, který výběr kouče Růžičky znovu vyhrál - tentokrát 3:1.
Domácím se ideálně vydařil vstup do utkání. Již při prvním střídání otevřel skóre Zaťovič, který tečoval Nakládalovu střelu. Brankář Hudáček tak inkasoval po 46 sekundách.
Útočník Togliatti se do další šance dostal v 6. minutě, tentokrát se však neprosadil. Jakuba Kováře, který nastoupil jako brankářská jednička i do čtvrtého zápasu v přípravě na MS, výrazněji prověřil až v 8. minutě Bližňák.
O několik sekund později již vedli Češi 2:0. Po rychlém protiútoku střílel přesně Simon.
Třetí gól mohl Růžičkův výběr přidat při sérii přesilových her, ani jeden z trojice slovenských faulů však nepotrestal.
Lukáš Caha Sport Lukáš Caha, Sport
10. 4. 2015 22:41
Prohlédněte si galerie z druhého přípravného zápasu českých hokejistů se Slováky, který výběr kouče Růžičky znovu vyhrál - tentokrát 3:1.