Češi si s Rakušany zatančili bratislavský valčík. Jasnou výhru si užívala i Ledecká

Ester Ledecká je další ze sportovních osobností, které přijely do Bratislavy fandit českým hokejistům.
Bodově se tak dotáhli na dosud stoprocentní Rusko a díky lepšímu skóre svého jediného přemožitele přeskočili v tabulce.
Rakušané zůstávají bez bodu, mají skóre 6:36 a v posledním duelu ve skupině je v pondělí večer čeká boj o udržení s Italy. Poražený celek sestoupí.
Skóre otevřel Radek Faksa, ještě v první třetině ho následoval Dominik Kubalík.
V průběhu druhého dějství se prosadili další útočníci Dominik Simon, Michal Řepík a Michael Frolík.
Foto: Milan Kammermayer
Reuters Sport Milan Kammermayer , Reuters , Sport
19. 5. 2019 20:20
Prohlédněte si fotografie z šestého vystoupení českých hokejistů na MS na Slovensku. Národní tým v neděli porazil tým Rakouska jednoznačně 8:0.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Nash začala Světový pohár v cyklokrosu druhým místem v Iowě

Kateřina Nash dojela na úvod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City druhá. Českou závodnici porazila jen Kanaďanka Maghalie Rochetteová, která vybojovala první vítězství v seriálu. Nash ztratila na vítězku sedm sekund. Mezi muži vyhrál při svém debutu v elitní kategorii Světového poháru jednadvacetiletý Belgičan Eli Iserbyt.

 

Nash, která žije v USA, navázala druhým místem na předloňský triumf v Iowa City. Třetí Američanku Claru Honsingerovou za sebou jednačtyřicetiletá rodačka z Prachatic nechala o osm sekund.

 

Úvodní závod sezony vynechaly úřadující trojnásobná mistryně světa Belgičanka Sanne Cantová a vítězka uplynulého ročníku Světového poháru Nizozemka Marianne Vosová.

 

Úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City (USA):

Muži: 1. Iserbyt 1:05:27, 2. Toon Aerts -54, 3. Soete, 4. Vermeersch oba -1:00, 5. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:25.

Ženy: 1. Rochetteová (Kan.) 46:23, 2. Nash (ČR) -7, 3. Honsingerová (USA) -15, 4. Van der Heijdenová (Niz.) -25, 5. Richardsová (Brit.) -32, 6. Kaptheijnsová (Niz.) -44.

Další zprávy