Jako noc a den. Po trápení v první třetině Češi zničili Tři korunky

Prohlédněte si fotografie z vítězného zápasu českých hokejistů na MS v Moskvě proti týmu Švédska, v němž dokázali obrátit průběh zápasu na konečných 4:2.
Po první třetině to totiž s českými nadějemi proti Švédsku nevypadalo dobře,...
... ale pak se tým kolem kapitána Tomáše Plekance a gólmana Pavla Francouze zvedl a otočil stav zápasu na konečných 4:2.
To vše pod "dohledem" půvabné domácí roztleskávačky...
... i ruských fanoušků,kteří Den vítězství oslavili v uniformách Rudé armády.
ČTK Reuters Sport Michal Eger, ČTK, Reuters, Sport
Aktualizováno 9. 5. 2016 23:59

Více o MS v hokeji čtěte ZDE

před 6 hodinami

Arsenal prohrál v Newcastlu a výrazně se mu vzdálila Liga mistrů

Fotbalisté Arsenalu v předposledním 37. kole anglické ligy prohráli v Newcastlu 0:2 a výrazně snížili svou šanci na účast v Lize mistrů. "Kanonýři" před posledním zápasem sezony z pátého místa tabulky ztrácí dva body na čtvrtý Tottenham.

Newcastle měl od začátku převahu, kterou poprvé gólově vyjádřil v 55. minutě, kdy si White dal vlastní gól po centru Joelintona. Pět minut před koncem utkání přidal domácí pojistku Bruno Guimaraes. Arsenal tak po debaklu 0:3 s úhlavním londýnským rivalem Tottenhamem inkasoval další ránu.