Tři korunky zneuctily českou vlajku, přišla nejvyšší porážka v sezoně

Prohlédněte si fotografie z přípravného zápasu českých hokejistů, kteří ve Znojmě utrpěli vysokou porážku od Švédů v poměru 2:7.
Český tým nasadil poprvé v přípravě na blížící se vrchol sezony další dvě posily ze zámořské NHL, útočníky Plekance a Pastrňáka.
Již v první třetině však kouči Vladimírovi Vůjtkou přidělal starosti forvard z kanadsko-americké soutěže Sekáč, jenž.z duelu odstoupil. Teoreticky může český tým o jednu ze čtyř posil z NHL i přijít.
Do první šance se dostal v úvodní přesilovce Kovář, ale přestřelil.
Více štěstí v koncovce měl o minutu později Zohorna, který po rychlém protiútoku využil Gulašovu přihrávku a usměrnil puk za záda brankáře Fastha.