Tři korunky zneuctily českou vlajku, přišla nejvyšší porážka v sezoně

Prohlédněte si fotografie z přípravného zápasu českých hokejistů, kteří ve Znojmě utrpěli vysokou porážku od Švédů v poměru 2:7.
Český tým nasadil poprvé v přípravě na blížící se vrchol sezony další dvě posily ze zámořské NHL, útočníky Plekance a Pastrňáka.
Již v první třetině však kouči Vladimírovi Vůjtkou přidělal starosti forvard z kanadsko-americké soutěže Sekáč, jenž.z duelu odstoupil. Teoreticky může český tým o jednu ze čtyř posil z NHL i přijít.
Do první šance se dostal v úvodní přesilovce Kovář, ale přestřelil.
Více štěstí v koncovce měl o minutu později Zohorna, který po rychlém protiútoku využil Gulašovu přihrávku a usměrnil puk za záda brankáře Fastha.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Sport Lukáš Caha, Sport
27. 4. 2016 23:44
Prohlédněte si fotografie z přípravného zápasu českých hokejistů, kteří ve Znojmě utrpěli vysokou porážku od Švédů v poměru 2:7.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy