Další Jágrův velký den poslal Čechy do boje o medaile

Prohlédněte si galerii z vítězného zápasu českých hokejistů s Německem, v němž si svěřenci Vladimíra Růžička pojistili účast v bojích o medaile,.
Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky prohrávali 0:1 a 1:2, ale podařilo se jim vývoj utkání otočit.
Sám Jágr pečetil stav utkání na konečných 4:2.
Domácí reprezentace začala třetí duel proti papírově slabšímu soupeři za sebou opatrně.
Do první velké šance se v 5. minutě dostal po chybě v rozehrávce Hager, Pavelec ale jeho střelu vyrazil.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Lukáš Bíba, Sport
10. 5. 2015 19:05
Prohlédněte si galerii z vítězného zápasu českých hokejistů s Německem, v němž si svěřenci Vladimíra Růžička pojistili účast v bojích o medaile,.

Více o MS čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 25 minutami

V sobotu bude foukat silný vítr. Lidé by se neměli vydávat na horské túry, varují meteorologové

Východní polovinu České republiky zasáhne v sobotu silný vítr, který v nárazech může dosahovat až rychlosti 70 kilometrů v hodině. Na hřebenech hor může foukat až o síle kolem 110 kilometrů v hodině. Na západě a severozápadě Čech se čeká sněžení. Připadnout by mělo kolem deseti centimetrů sněhu, v Krušných horách kolem 15 centimetrů. Informoval o tom v pátek Český hydrometeorologický ústav.

Současně upozornil, že o víkendu se mohou zvednout hladiny řek v okolí Veselí nad Moravou v Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji v okolí Luhačovic, Uherského Brodu, Valašských Klobouk, Vizovic a Zlína. Voda by se ale neměla vylévat z břehů.

Se silným větrem by měli počítat lidé od půlnoci na sobotu do nedělního odpoledne na severovýchodě Pardubického kraje a v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. V sobotu dopoledne bude foukat i na východě Jihomoravského kraje a ve Zlínském kraji.

Podle meteorologů může silný vítr poškodit stromy a způsobit menší škody na budovách. Na horách by lidé měli omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií, uvedli meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy