Když se nehraje, hrají si fanoušci. Ve fanzóně si vyzkouší různé formy hokeje

Čeští fanoušci jsou častými návštěvníky fanzóny v areálu Istropolis.
Zhruba 500 metrů a deset minuty pěšky od stadionu Ondreje Nepely vyrostla oficiální fanzóna hokejového MS. Fanoušci mají své útočiště v areálu kulturního domu Istropolis.
Mezi ostatní hokejové nadšence často zavítají i fanoušci ze Švédska nebo Rakouska.
Na dostatečně velkém prostoru je mnoho stánků s občerstvením...
... a fanoušci netrpí dlouhými frontami.
Foto: Milan Kammermayer
Ondřej Zoubek Milan Kammermayer, Ondřej Zoubek
18. 5. 2019 7:30
Pořadatelé hokejového MS v Bratislavě mají pro fanoušky program, i když zrovna nejsou na stadionu. Ve fanzóně mohou sledovat zápasy, občerstvit se a pobavit se v herních koutcích. Podívejte se na fotografie.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy