Federální derby nezaplnilo ani čtvrtinu haly. Kdo přišel, byl odměněn v závěru utkání

Utkání Česka proti Slovensku nabídlo šest branek a smutný pohled do ochozů.
Čtyři dny před zahájením MS juniorů se Češi a Slováci potkali v přípravném utkání v Třinci. Nicméně za poměrně malého zájmu fanoušků.
Češi v pátek prohráli se Švédskem 1:5, Slováci hráli teprve první přátelské utkání. V pondělí se ještě v Žilině střetnou s Rusy.
Českému týmu příliš nevyšel nástup do utkání.
Libor Zábranský a Radim Kučeřík bránili slovenským průnikům.
Foto: Lukáš Filipec
Ondřej Zoubek Lukáš Filipec, Ondřej Zoubek
22. 12. 2019 18:00
"Mrzí mě to, ale tak to je," konstatoval po přípravném utkání české juniorské reprezentace proti Slovensku před domácím mistrovstvím světa trenér Václav Varaďa. Na derby bývalých federálních partnerů v Třinci přišlo jen 1232 diváků.
 

Právě se děje

před 28 minutami

ČEZ plánuje do roku 2030 investovat do modernizace tepláren 30 až 40 miliard Kč

Energetická společnost ČEZ plánuje do roku 2030 investovat do modernizace a transformace svých teplárenských lokalit na nová paliva 30 až 40 miliard korun. Největší část půjde do lokality Mělník. Místopředseda představenstva ČEZ Pavel Cyrani na úterní konferenci Institutu pro veřejnou diskusi o budoucnosti českého teplárenství uvedl, že celkové investiční výdaje v Mělníku mohou od letoška do roku 2030 dosáhnout na 20 až 30 miliard korun.

"Lokalita Mělník dodává teplo pro Prahu, je největší a představuje tedy největší část investic. Do transformace ostatních teplárenských lokalit ČEZ na šetrnější zdroje předpokládáme investovat do deseti miliard korun celkem," řekl mluvčí ČEZ Roman Gazdík. Další teplárny má polostátní energetická společnost v Trmicích, Dětmarovicích, Hodoníně, Poříčí, Dvoře Králové nebo Jindřichově Hradci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy