MS v hokeji: Ulicemi letí orli. A ledoborec tříští hokejové sny

Foto: Ondřej Besperát, Miloslav Lubas
Ondřej Besperát, Miloslav Lubas
9. 5. 2011 13:00

Domácí MS v hokeji skončilo pro Slováky sportovní katastrofou. Čtvrtfinále bylo něčím, na co nestačili. Za jednu věc ale pořadatelská země zaslouží nejtřpytivější zlato. Za hokejové sochy v malebné staré Bratislavě. Jen doufám, že smutek a vztek z prohry z Finy z nich neudělal torza.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Slovenská policie obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s firmou KTAG

Slovenská policie podle listu Sme obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s jeho rodinnou firmou KTAG. Kiska stíhání označil za politickou kampaň.

Zdroj: ČTK
před 40 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy