MS v hokeji: Míst k ubytování ve Stockholmu je stále dost

Adam Sušovský Adam Sušovský
17. 4. 2013 8:37
Zhruba dva týdny před začátkem turnaje se zatím nemusíte bát ani toho, že byste si ve Stockholmu nenašli ubytování. V hotelech je místa stále dost.
Mistrovství světa ve Stockholmu začíná 3. května.
Mistrovství světa ve Stockholmu začíná 3. května. | Foto: Reuters

Praha - Vstupenek na zápasy českých reprezentantů na mistrovství světa zbývá stále dost stejně jako levných letenek z blízkých Katowic nebo rovnou z Prahy přímo do dějiště šampionátu ve Stockholmu.

Zhruba dva týdny před začátkem turnaje se zatím stále nemusíte bát ani toho, že byste si ve Stockholmu nenašli ubytování. K dispozici je stále dost míst v levných hostelech, i v klasických tří nebo čtyřhvězdičkových hotelech.

Aktuálně.cz přináší každý den praktické informace pro ty z vás, kteří ještě stále zvažují výlet za českou hokejovou reprezentací, která bude na hokejovém šampionátu bojovat o čtvrtou medaili v řadě.

Mistrovství světa začíná 3. května a finále je na programu o šestnáct dní později. Ceny ubytování se v tuto dobu pohybují zhruba od 600 do 3 500 korun za noc (více třeba zde, kde si můžete ubytování rovnou jednoduše zarezervovat.)

Mluvíme o hostelech, kde se platí za jednu postel ve sdíleném pokoji pro několik dalších cizích lidí (nejlevnější varianta) až o dvoulůžkovém pokoji ve tříhvězdičkovém hotelu i se snídaní.

Pokud se chystáte jet se skupinou přátel, čtyřlůžkový pokoj se dá sehnat i v ceně za tři tisíce korun. Během víkendů je ale nabídka ubytování oproti pracovního týdne už teď značně omezená.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy