MS: Nejlevněji se do Bratislavy dostanete autobusem

Adam Pešek
26. 4. 2011 17:15
S cestou na hokejové místrovství do Bratislavy se vejdete i pod tisícovku

Bratislava - Zájem o lístky o hokejové MS je obrovský a dopravci posilují spoje, jak jen mohou. Nejlevnější variantou je využít žlutých autobusů Student Agency. Jedna cesta z Prahy do Bratislavy stojí 340 Kč, zpáteční jízdenka 663 Kč, fanouškovský zápasový speciál pak vyjde na 900 Kč z Prahy a 600 Kč z Brna. Konkurence z Eurolines pak za trasu Praha-Bratislava účtuje 410 Kč.

Za srovnatelnou cenu je možné využít služeb Českých drah. Se zpáteční jízdenkou City Star vychází cesta z Prahy pro jednoho na 925 Kč, vyplatí se ale jízda ve skupině. Pětičlenná výprava zaplatí 3 875 Kč, což po přepočtu na jednoho vychází na 757 Kč. Časově vychází vlak i autobus na víceméně stejně, pokud nechytnete zpoždění či dopravní zácpu, jste v Bratislavě za necelé čtyři a půl hodiny.

Nejrychlejší a nejdražší je možnost si na MS zaletět. S na poslední chvíli sehnanou zpáteční letenkou do Bratislavy se však nedostanete pod 7 300 Kč. A jednosměrná levněji nevyjde. Na místě ale budete cca za hodinu.

Hodláte-li dorazit vlastním automobilem, vězte, že až k aréně samotné se nedostanete. Organizátoři však slibují cedule navádějící na velká záchytná parkoviště, ze kterých bude na stadion zajištěna kyvadlová doprava.

 

Právě se děje

před 27 minutami

UEFA kvůli koronaviru zrušila kvalifikační zápas Ligy mistrů

Kvalifikační zápas fotbalové Ligy mistrů mezi severoirským Linfieldem a Dritou z Kosova se dnes v Nyonu hrát nebude. Po druhém pozitivním testu na koronavirus mezi hráči kosovského šampiona umístily švýcarské úřady tým do karantény.

UEFA na základě tohoto rozhodnutí finálový zápas kvalifikační fáze Ligy mistrů odložila. Nový termín zatím není znám, vítěz by se nicméně už za týden měl střetnout v 1. předkole s Legií Varšava.

Zdroj: ČTK
Další zprávy